Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?

Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi zbzikowani i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu bądź też analogicznych okolicznościach – dużo osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe bezmiar idealnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże niekiedy niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o perfekcyjnie gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.